KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327133
nr 1332 7133
Robert Jacobsen
(1912-1993), Danmark
Blandteknik, Komposition, ej signerad, Inyg a tergo. Bladets mått: 9,5x9 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 juni 2020
kl 19:04:49
500 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Robert Jacobsen
Läs mer om Robert Jacobsen